Apolet Kılıç ve İktidar

Add to Favorites

Apolet Kılıç ve İktidar

Faruk Mercan

Doğan Kitap

ISBN: 9789752932128

35.00 ₺ (Mîqdara VT)


Whatsapp ile Sipariş
Orgeneral Hilmi Özkök''e, "Paşam Genelkurmay başkanı olmanızı engelliyorlar" haberini veren kimdi? Orgeneral Hilmi Özkök''ü tasfiye planı nasıl başarısızlıkla sonuçlandı? Özkök''ü tasfiye planı gerçekleşse, 3 Kasım 2002 seçimleri yapılabilir miydi?

28 Şubat süreci bir askeri darbeyle sonuçlansaydı, cumhurbaşkanı yapılacak olan komutan kimdi? Muhtıra ve darbe ihbarında bulunan Genelkurmay istihbaratında görevli üsteğmene ne oldu? Üsteğmen hangi komutanların ismini vermişti?

Suikasta uğrayan yedi komutandan biri olan Oramiral Kemal Kayacan olayı hakkında dönemin Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı Teoman Koman''ın verdiği müthiş sır neydi? Orgeneral Eşref Bitlis''in uçağına gece kışlada müdahale edildiğini öne süren Milli İstihbarat Teşkilatı görevlisi neler anlatmıştı?

Milli Güvenlik Kurulu''nda namaz kılan subaylarına seccade açan komutan kimdi? Özal Çevik Bir hakkında neler söylemişti? Özal''ın 1987''de emekli ettirmek istediği komutan kimdi? Bu komutan 28 Şubat sürecinde nasıl ön plana çıktı?

"Beni Milli Güvenlik Kurulu genel sekreteri yaparak harcadılar" diyen komutan kimdi? Büyükannesi Ermeni olduğu ortaya çıkan komutana ne oldu? Orgeneral Yaşar Büyükanıt ve Orgeneral İlker Başbuğ''dan sonra, en güçlü Genelkurmay başkanı adayı kim? Terör mücadelesinin ünlü komutanları hangi çarpıcı açıklamaları yaptı?

Ve daha birçok olayın perde arkasıyla sıradışı bir Silahlı Kuvvetler belgeseli…


Apolet Kılıç ve İktidar


364

Turki

Araştırma İnceleme Kitapları

2004
Bêjeyên Sereke

Apolet Kılıç ve İktidar
Başarıyla Sepete eklendi !
whatsapp number