Kadın Peygamberler

Add to Favorites

Kadın Peygamberler

İbrahim Sediyani

Weşanxaneya Nefel

ISBN: 978-605-06673-5-6

210.00 ₺ (Mîqdara VT)


Whatsapp ile Sipariş
  Dîn, felsefe, inanç ve düşünce, tarih, arkeoloji, ilmî çalışmaların ve entelektüel çabanın hem en kadim hem de en derinlikli alanıdır ve bu yüzden yeteri bir birikim ve uzmanlık, sofistike bir bakış açısı ister. Bu da yıllara dayalı bir emek ve yoğunlaşma, her türlü önyargı ve şartlanmışlıktan arındırılmış berrak bir zihin ve aydınlanma ile mümkündür.

    İnsankızının/oğlunun bilim ve medeniyet tarihi boyunca inanç ve düşünce bağlamında bizleri ileriye taşıyan, daha uygar ve daha aydın bir toplum / dünya yaratılmasına katkıda bulunan eserler pek çoktur. Bugün ulaştığımız çağdaş uygarlık seviyesini, dîn, felsefe, inanç ve düşünce, tarih ve arkeoloji alanında ortaya konmuş bu ilmî çalışmalara borçluyuz.

 

      Ancak bazı ilmî çalışmalar vardır ki, onlar yalnızca insankızını/oğlunu bilim ve medeniyet alanında ileri taşımakla, daha uygar ve daha aydın bir toplum / dünya yaratılmasına katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda kemikleşmiş ve kök salmış binlerce yıllık tabuları da yıkarlar.

 Elinizdeki bu kitap, işte bu binlerce yıllık tabuları yıkan, kemikleşmiş ve kök salmış bağnazlığı ve ataerkil / erkekegemen zihniyeti yerle yeksan eden müstesna bir eserdir


Kadın Peygamberler


1019

Turki

Araştırma İnceleme Kitapları

2021
Bêjeyên Sereke

Kadın Peygamberler
Başarıyla Sepete eklendi !
whatsapp number